Hiievälja Viburada ootab seiklushimulisi külastajaid, nii suuri kui ka väikseid. Viburajal toimub väljaõpe kogenud instruktori käe all. Esmalt tutvustatakse vibu- ja ohutusreegleid. Oskuse vibuga märki tabada omandavad kindlasti kõik ja kui teoreetiline osa selge, algab harjutusväljakul laskmine, kus toimuvad esmased märki laskmised.

Edasi minnaksegi Hiievälja metsa 14 laskmismärgiga viburajale, seal on metsloomade 3D kujud ja märklauad piltidega. Kui ei soovi lasta märki loomakujutiste pihta, asendame loomapildid tavaliste märklehtedega.

Vibu koolitus ja raja läbimine võtavad aega 2-2,5h. Vajalik aja broneerimine.
Grupi suurus tööpäevadel kuni 10 inimest, nädalavahetustel kuni 20 inimest.
Suuremad grupid vaid ettetellimisel

Sünnipäeva tähistamised
 lastele ja täiskasvanutele:  aktiivne ja huvitav sünnipäev jääb kauaks meelde. Lisaks viburaja läbimisele on meil pakkuda kohapeal võimalus kaasavõetud sünnipäevatorti süüa, grillida  ja lapsed saavad  mänguväljakul mängida. Sünnipäevalapsele on tegevused tasuta, teised tasutakse vastavalt hinnakirjale.

Aktiivne tegevus seltskonnale: viburada ja suitsusaun: lisaks viburaja külastamisele saab käia ehtsas suitsusaunas ja hüpata jahedasse tiiki. Viburaja külastus vastavalt hinnakirjale + suitsusauna kütmine 125€.

Väljasõidud kliendi poolt soovitud kohta Saaremaal- saame tulla Teie juurde vibulaskmist tutvustama ja 3D loomamärkide laskmist õpetama. Soovid oma firmaüritust või peresündmust aktiivsemaks muuta- saame läbi viia kohapeal ka väikese vibuvõistluse, et selgitada välja kõige täpsema käe ja silmaga vibukütt. Kohale tulevad kaks instruktorit koos vibuvarustusega.

HINNAD

Viburaja külastajale:  varustus, algõpe ja 14 märgiga laskmisraja läbimine.

1 inimene

18€

1 inimene oma vibuvarustusega

12€

1 laps ( kuni 16 a)

12€

1 laps ( kuni 16 a) oma vibuvarustusega

8€

 

 

Väljasõidupakett:

 

Kohalesõit, varustus, väljaõpe ja 3D märkide laskmine.

Min aeg 2 tundi.

125€ tund

Sõidu hind kokkuleppel

Võimalik ka kokkuleppehinnad suurema ürituse puhul.

UA-111270652-1